2017 Yeni Yıl Balosu

2016 yılına güle güle ve 2017 yılına merhaba derken şöyle doyasıya eğlenmek elzem olmuştu. İşte konuyla ilgili Kıbrıs Gazetesi'nin haberi:

Ülkemizin tanınmış firmalarından Küçükuncular Şirketler Grubu, Le Chateau Restoran’da yeni yıl balosu etkinliği düzenledi.

Şirket Direktörü Erdinç Küçükuncular, Yönetim Kurulu üyesi Ceyda Küçükuncular, Ahmet Küçükuncular ve Şaziye Küçükuncular’ın da katıldığı gecede, çalışanlar gönüllerince eğlendi.

Küçükuncular Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Küçükuncular, tahsilini İngiltere’de sürdürdüğünü, zaman zaman babasına yardımda bulunduğunu ifade ederek şirket için 2016 yılının çok verimli geçtiğini belirtti.

Küçükuncular Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Küçükuncular, “Biz aileyiz. Çalışanlarla başarılı bir yıl geçirdik. Bütün çalışanlarla iş ortağı gibiyiz. Herkesle gurur duyuyorum. Şirkette 15 yılı dolduranlara da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

2017’de sürprizleri olacağını, ülke ekonomisine katkı koymaya devam edeceklerini ifade eden Küçükuncular, büyümenin süreceğini belirtti.

Geceye Erdinç Kuyumculuk, Zen Pırlanta, Simit Dünyası ve EK Aksesuar çalışanları katıldı.

Mekanda sahne alan Nigar Muradova Işık, en güzel şarkılarını söyledi, ona klavyede Ercüment eşlik etti.

İşte geceye ait görüntüler:

#KÜÇÜKUNCULARGroup #ErdinçKÜÇÜKUNCULAR #CeydaKÜÇÜKUNCULAR #AhmetKÜÇÜKUNCULAR #ŞaziyeKÜÇÜKUNCULAR #KUCUKUNCULAR

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square